Naszą siłą są ludzie. Poznajcie nasz zespół:

mgr LILA BITSON
Prezes Zarządu, pomysłodawczyni i członek stowarzyszenia.
Współtwórca działającego w ramach Stowarzyszenia Magnolia Centrum Edukreacji.
Absolwentka kierunków: filologii angielskiej oraz zarządzania i marketingu, a także studium podyplomowego z Przygotowania Pedagogiczno-Psychologicznego oraz Dydaktycznego oraz studium Standardy ISO i zarządzanie przez jakość.
Wieloletni edukator i lektor języka angielskiego, rosyjskiego oraz polskiego jako obcego, audytor wewnętrzny systemów jakości.
Największą satysfakcję z pracy i działalności sprawia jej, gdy dzieci i młodzież odkrywają swoje talenty i odnajdują swoje pasje.
W wolnych chwilach prowadzi blog „A może herbata” i wgłębia się w tajniki tego napoju. W 2018 roku ukończyła w Amsterdamie „Tea Certificate Course”, dzieląc się tą wiedzą w ramach autorskiego cyklu warsztatów p.t. „Osowskie dni herbaty”. Opowiadając o herbacie chce zainteresować ekologią, historią, kulturą, tradycją i zdrowym trybem życia, a przy tym docenić jej walory.
mgr inż TOMASZ KLINKOSZ
Wiceprezes Zarządu, grafik i analityk ryzyka
Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej, studium podyplomowego w zakresie Bezpieczeństwa procesów przemysłowych na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Posiada certyfikat kompetencji American Petroleum Institute w zakresie API-580 Risk Based Inspection Professional.
mgr AGNIESZKA BLACHOWSKA
Członek stowarzyszenia, lektor języka angielskiego, hiszpańskiego i polskiego jako obcego, redaktor strony www i mediów społecznościowych w Stowarzyszeniu, koordynator Centrum Edukreacji.
Ukończyła filologię angielską (licencjat, spec. naucz.), iberystykę (licencjat, spec. translatorska) oraz filologię hiszpańską (magister, spec. nauczycielska), uzyskała certyfikat TEFL, ukończyła też studia podyplomowe z nauczania języka polskiego jako obcego na UG.
mgr JULIA BIŃKOWSKA
Stały członek zespołu Magnolii. Specjalistka od spraw kadr i wolontariatu. w Stowarzyszeniu, lektor języka niemieckiego w Centrum Edukreacji.
Absolwentka Goethe Institut w Warszawie oraz Wydz. Kryminologii i Kryminalistyki WSAiB w Gdyni. Wieloletni edukator i lektor języka niemieckiego. Największą radość sprawia jej pomaganie w odkrywaniu zapału i pasji w młodym człowieku, do tego co robi. W wolnych chwilach, prowadzi blog na fb związany z bezpieczeństwem My nie-bezpieczni oraz grupę tak.bezpiecznie.
mgr DOROTA SUMIŁA
Stały członek zespołu, trenerka kreatywności, instruktorka zumby w Stowarzyszeniu.
Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, nauczycielka z wieloletnim stażem. Od wielu lat związana z edukacją przedszkolną. Poradzi warsztaty kreatywne dla dzieci, mające na celu rozbudzanie wyobraźni i budowanie wiary we własne możliwości. W wolnej chwili pisze bajki i wierszyki dla dzieci, a także opisuje pomysły na kreatywne zabawy z dziećmi, którymi dzieli się na facebooku oraz Instagramie na profilu pt. Spędź czas kreatywnie.
Od wielu lat instruktorka Zumba Kids i Zumba Fitness, w ramach których prowadzi zajęcia dla dzieci oraz dorosłych. W jej różnych aktywnościach towarzyszy jej mały kreatywny miś, któremu na imię Kreatywniś. Jest to postać, którą stworzyła, która jest bohaterem wielu z jej bajek, będąca nieodłączną częścią jej pracy. Przygody misia Kreatywnisia również możecie śledzić na Instagramie na profilu @kreatywnis_kreatywny_mis. Zapraszamy także do kącika czytelnika, gdzie możecie zapoznać się z bajkami i wierszykami Doroty: https://dziennik-kreatywny.pl/