Któż z nas nie kocha podchodów? Mapy, ukryte punkty i odznaczenia. Coś, czego naprawdę potrzebowaliśmy w czasie lockdownu i co wyrwało nas z już zbyt opatrzonych przestrzeni mieszkalnych. Świętując Pierwszy Dzień Wiosny, a zarazem Międzynarodowy Dzień Lasu, rodziny w grze terenowej Green Zone na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zmierzyły się z zagadkami dotyczącymi bezpieczeństwa, a także sprawą kradzieży obrazów. Niektórzy pewnie do tej pory mogą się zastanawiać, kto był winny, gdyż każda pomyłka kosztowała drużynę małe zamieszanie w kolejności śledztwa. Wszyscy jednak, wcześniej czy później dotarli do celu.

Jeśli ktoś postanowił zostać w domu, mógł również skorzystać z wirtualnej odsłony wydarzenia w formie escape roomu.

Projekt został dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy Osowa.

Galeria: Zdjęcia wykonane przez Stowarzyszenie MAGNOLII oraz udostępnione przez uczestników GREEN ZONE